CO JE NOVÉHO ?

arr3Pozor Nový webDobrý den, náš nový web najdete na adrese www.profikosmeticka.cz. Věříme, že se Vám bude líbit a o...

KONTAKTUJTE NÁS

RELAXUNAS
Mickiewiczova 1944/76
73301 Karviná
tel: +420 602 846 294
relaxunas@seznam.cz
IČ: 70324298
Po-Pá 9-18.00 hod.

» OBCHODNÍ A DODACÍ PODMÍNKY
Obchodní a dodací podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky obchodu.

1.1

Objednání zboží a služeb

lze přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop.Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce.

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.Kosmetické přístroje s převyšující částkou 8500kč nezasíláme na DOBÍRKU.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je pravdivé  vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formulářia proto věnujte vyplnění maximální pozornost.V případě  vyplnění neplatných údajů jako e-mail nebo telefoní číslo  nebude Vaše objednávka zpracována.

2.1

Zpracování osobních údajů

Veškeré údaje, které na našich stránkách zadáte, budou použity pouze pro potřebu společnosti  a to za účelům zdárného vyřízení Vašich objednávek.

3.1

Vyřízení objednávky

Jako potvrzení přijetí objednávky Vám bude zaslána kopie na e-mail. Budete-li chtít objednávku změnit, kontaktujte nás. Pokud nebude zboží odesláno, rádi Vám vyhovíme.Dodací doba je vždy uvedena u výrobků v  e-shopu. Maximálně však musí být  objednávka expedována do 30 kalendářních dnů od  doby úhrady objednávky.U výrobků za akční cenu  nebo v případě  velké poptávky  zboží se může  dodací lhůta  prodloužit až o 20 dnů.O této skutečnosti bude klient informován telefonicky ze zákaznické linky nebo písemně,nejpozdeji však do  10 dnů od  obdržení platby či provedení objednávky.

4.1

Doprava, poštovné, balné

Zboží zasíláme Českou poštou - po uhrazení částky převodem na náš účet  nebo dobírkou. .Platba dobírkou je možná pro objednávky do výše 8500 kč z důvodů ochrany citlivosti zboží.Přírodní kolagen a kosmetické přístroje  z důvodů ochrany produktu nezasíláme na dobírku převyšuje -li  částka 2590Kč či  je v objednávce 2 a více kusů daného artiklu.V případě registrace profesionála  je po první platbě bankovním převodem další objednávka  možná dobírkou. K  zásilkám které  jsou vyšší hmotnosti obzvláště pak přístoje je  dle váhy  přiúčtována  cena  za  hmotnost . Tato cena  je vždy pak uvedená v objednávce.

 

5.1

Objednávky pro salóny za velkoobchodní ceny

Jste-li registrováni jako  kosmetička nebo velkoodběratel  a jsou Vám nastaveny velkoobchodní ceny,zavazujete se jako profesionál odebírat zboží  v hodnotě tak,aby součet objednávek za jedno čtvrtletí tvořil měsíční útratu min.2000Kč bez DPH. V případě  porušení tohoto pravdla Vám budou automaticky nastaveny zákaznické ceny a registrace bude převedena na standardního registrovaného klienta.

6.1

Nepřevzetí zásilky

V případě nepřevzetí zásilky zasílané na dobírku v úložní době, dochází ze strany zákazníka k porušení obchodních podmínek, protože zákazník je ze strany prodejce automaticky informován o potvrzení a stavu objednávky (elektronickou poštou). Opakovaně tímto upozorňujeme, že prodloužená doba expedice není důvodem ke stornu objednávky či nepřevzetí zásilky s objednaným zbožím.

Na argumenty či odůvodnění nepřevzetí ( např.neobdržení oznámenky apod.) není v tomto případě brán ohled. Každému zákazníkovi je v případě nepřevzetí zásilky  účtován jednotný  poplatek a to ve výši 195 Kč.

Tento poplatek zahrnuje vzniklé náklady za poštovné a balné. Zákazník je povinen uhradit tuto částku na bankovní účet č.107-8128860217/100. Odesláním objednávky zákazník souhlasí s obchodními podmínkami a tím i se zaplacením poplatku v případě nepřevzetí zásilky v úložní době. V případě, že zákazník není ochoten dohodnout se s námi na opětovném zaslání či zaplacení poplatku, bude celá pohledávka předána k vymáhání.

 

Pokud zákazník nekomunikuje, nehodlá škodu či vzniklé náklady uhradit, není schopen se s prodejcem jakkoliv smírně dohodnout, nezbývá nám než uplatnit pokutu dle těchto obchodních podmínek a pohledávku eventuelně předat k právnímu vymáhání. Za takovou situaci nese plnou odpovědnost kupující a hradí také zvýšené náklady z důvodu svého počínání, které těmito komplikacemi s vymáháním pohledávky vznikají.

7.1

Ceny

Veškeré ceny jsou na stránkách e-shopu uváděny včetně DPH.Pro slovenskou republiku platí

ceny v EUR. Slevy a akce se řídí vnitřními předpisy  společnosti a nelze je jakkoli slučovat a kombinovat.

 

7.2

 

Platba poukázkami EDENRED

Poukázkami EDENRED je možné platit za veškeré služby v našem kosmetickém studiu .Je možné také zakoupit zboží přímo u nás v provozovně kdy nákup  při platbě poukazy musí přesahovat částku 800Kč. Při platbě poukázkami je vždy naučtován manipulační poplatek vevýši 59Kč za platbu těmito poukazy. Poukazy není možné platit zboží zakoupené přes  e-shop. Z poukazu  se nevyčerpaná částka nevrací  zpět.

 

8.1

Pravidla obchodu.

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje  změna výrobku atp.

8.2

Reklamace:

 • Záruka
 • Záruku na prodávané zboží prodávající poskytuje dle obecně závazných právních předpisů po dobu 2 let. Není-li v on – line katalogu na webových stránkách  uvedeno u daného produktu jinak, je záruční doba na produkty všech značek 12 měsíců v případě zakoupení na Ič. Záruční doba začíná běžet ode dne vystavení faktury na dané zboží kupujícímu. Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem, mechanickým poškozením nebo opotřebením, ohněm či vodou. Záruka se nevztahuje na výrobky mechanicky poškozené. Prosíme o uchování originál obalu u elektrospotrebičů a galvanických přístrojů.
 • V případě oprávněné reklamace, kdy zároveň zákazník uplatňuje reklamaci přímo u samotného prodejce, dopraví prodávající zboží k zákazníkovi na vlastní náklady přepravní firmou. K reklamovanému zboží je nutné přiložit kopii dokladu o nákupu – faktura a podrobný popis závady. Reklamované zboží musí být zabaleno v originálním obalu a musí být kompletní .Z produktu v balení nesmí být vypotřebováno více než 10% produktu.Prodávající se zavazuje odstranit závadu zboží, které je předmětem oprávněné a správně uplatněné reklamace, výměnou za stejný výrobek nebo výměnou za výrobek podobný, disponující však stejnými parametry jako původní výrobek. O způsobu reklamace rozhoduje výhradně prodávající. Reklamace bude vyřízená do 30.kaledářních dnů.
 • Vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy)

Výrobky  označeny  jako  výstavní kus či výrobek z showroomu může nést znamky používání a opotřebení a vztahuje se na něj záruka v délce 12 měsíců od data zakoupení. Výrobky s tímto označením jsou také prodávány za sníženou hodnotu ceny původní a  před prodejem je kupující na tuto skutečnost upozorněn.

 • Spotřebitel má právo podle odstavce 6 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním nepoškozeném obalu s originálem faktury  poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Před odesláním na naší adresu prosíme o zaslání formálního odstoupení od kupní smlouvy s uvedením čísla objednávky a s originál fakturou. Prosíme také o uvedení případného důvodu (není zákonem vyžadováno a ani není námi jeho uvedení podmiňováno). Po obdržení vráceného zboží budou peníze za zboží, včetně poštovného (dopravného), zaslány převodem na účet kupujícího a to nejpozději do 14. pracovních dnů od obdržení vráceného zboží či  po obdržení podepsaného dobropisu, který je na adresu kupujícího odeslán neprodleně po fyzickém obdržení a překotrolování zboží.Výrobek vrácený ve 14-ti denní lhůtě nesmí nést známky používání a musí byt  v kompletním obalu.V případě poškození  či  jeví-li známky užívání ,může být vracená částka snížená dle užívání výrobku tak jak ukládá zákon. Zaslání zpět na dobírku není možné a všechny takovéto zásilky jsou ihned odmítnuty a vráceny zpět odesílateli. V případě,že nebude vrácený výrobek  obsahovat komplet balení,či bude chybět originál faktury (dokladu o koupi) nebude vrácení  částky provedeno ,dokud jej  kupující nedoloží prodejci.
 • Od kupní smlouvy  ve 14 dení lhůtě není možno odstoupit v případě  nákupu na IČO.
 • Vrácení probíhá převodem na bankovní účet kupujícího,tento účet uvede v dopise o odstoupení od kupní smlouvy a také stvrdí  svým podpisem. Bez těchto náležitostí není možné vrácení finančních prostředků provést. V takovém to případě bude li-objednávka vrácena    budete vyzváni k úhradě nákladu na dopravu a to v nejnižší ceně tedy 150kč.Platbu  za náklady a dopravne,balné je vždy  třeba hradit na účet vedený v emailové komunikaci. V případě že platba nebude provedena do 10ti dnů budeme vše řešit  právní cestou.V případě odstoupení KS či vrácení nese  zákazník cenu dopravy na svůj vrub a nemůže býti předmětem vrácení.

 

Dle ustanovení § 1837 OZ, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy

- o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu,

- o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím,

- o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit, pokud porušil jejich původní obal.

 • K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: www.adr.coi.cz.

Ochrana osobních údajů:

S Vašimi údaji je nakládáno dle platného znění zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., který zahrnuje mezinárodní principy ochrany osobních údajů a k naplnění práva každého na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromí upravuje práva a povinnosti při zpracování osobních údajů.

 • Závěrečná ustanovení
 • Reklamace se řídí reklamačním řádem vydaný českou obchodní inspekcí (ČOI) ČR
 • Platnost  těchto VOP od 1.2.2016
NzQ3MGN